Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

01- Středočeská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Český Brod
Tisknout
6
1
47:16
97:32
679:358
13
2
TO SK Mělník
Tisknout
6
1
46:17
99:38
716:450
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
5
2
39:24
80:50
556:435
12
4
TJ Měchenice
Tisknout
4
3
39:24
80:53
626:486
11
5
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
4
3
29:34
60:78
532:601
11
6
LTC Kolín
Tisknout
2
5
25:38
55:77
523:615
9
7
TK Benátky nad Jizerou
Tisknout
1
6
14:49
31:101
368:703
8
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
0
7
13:50
28:101
317:669
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2018 NT 6.5.2018
1
TO SK Mělník LTC Kolín
9:0
18:0
109:52
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Benátky nad Jizerou TJ Měchenice
1:8
2:16
48:103
Zápis o utkání - oficiální
3
Slavoj Český Brod Lokomotiva Beroun
9:0
18:0
109:21
Zápis o utkání - oficiální
4
F.H.TK Dobřichovice LTC Slovan Kladno B
9:0
18:0
108:19
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2018 NT 20.5.2018
5
LTC Slovan Kladno B TO SK Mělník
3:6
7:14
85:113
Zápis o utkání - oficiální
6
Lokomotiva Beroun F.H.TK Dobřichovice
1:8
3:16
45:101
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Měchenice Slavoj Český Brod
3:6
6:13
71:98
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Kolín TK Benátky nad Jizerou
7:2
14:4
98:70
Zápis o utkání - oficiální
3
19.5.2018 NT 27.5.2018
9
TO SK Mělník TK Benátky nad Jizerou
7:2
15:4
100:48
Zápis o utkání - oficiální
10
Slavoj Český Brod LTC Kolín
7:2
14:4
100:52
Zápis o utkání - oficiální
11
F.H.TK Dobřichovice TJ Měchenice
5:4
10:8
63:71
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Slovan Kladno B Lokomotiva Beroun
5:4
10:8
80:57
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2018 NT 10.6.2018
13
Lokomotiva Beroun TO SK Mělník
2:7
4:15
45:101
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Měchenice LTC Slovan Kladno B
4:5
9:10
69:70
Zápis o utkání - oficiální
15
LTC Kolín F.H.TK Dobřichovice
2:7
5:14
62:105
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Benátky nad Jizerou Slavoj Český Brod
2:7
4:15
46:102
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2018 NT 17.6.2018
17
TO SK Mělník Slavoj Český Brod
5:4
10:9
78:70
Zápis o utkání - oficiální
18
F.H.TK Dobřichovice TK Benátky nad Jizerou
9:0
18:0
108:15
Zápis o utkání - oficiální
19
LTC Slovan Kladno B LTC Kolín
5:4
10:12
103:105
Zápis o utkání - oficiální
20
Lokomotiva Beroun TJ Měchenice
2:7
5:14
56:91
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2018 NT 24.6.2018
21
TJ Měchenice TO SK Mělník
6:3
12:9
109:96
Zápis o utkání - oficiální
22
LTC Kolín Lokomotiva Beroun
8:1
16:2
99:16
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Benátky nad Jizerou LTC Slovan Kladno B
1:8
5:17
53:115
Zápis o utkání - oficiální
24
Slavoj Český Brod F.H.TK Dobřichovice
8:1
16:2
104:30
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2018 NT 30.6.2018
25
TO SK Mělník F.H.TK Dobřichovice
9:0
18:2
119:41
Zápis o utkání - oficiální
26
LTC Slovan Kladno B Slavoj Český Brod
3:6
6:12
60:96
Zápis o utkání - oficiální
27
Lokomotiva Beroun TK Benátky nad Jizerou
3:6
6:12
77:88
Zápis o utkání - oficiální
28
TJ Měchenice LTC Kolín
7:2
15:4
112:55
Zápis o utkání - oficiální