Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

18- IV.třída G

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
T.J. Sokol Sedlčany
Tisknout
6
1
51:12
103:25
671:360
13
2
Baník Příbram B
Tisknout
5
2
44:19
91:43
645:462
12
3
TK Roja Příbram
Tisknout
5
1
33:21
67:44
490:357
11
4
Sokol Kamýk n.Vlt. B
Tisknout
4
2
27:27
55:57
451:500
10
5
TK Březnice D
Tisknout
3
4
26:37
63:77
583:615
10
6
TC VITALITY Březnice B
Tisknout
2
5
25:38
53:80
496:614
9
7
TK Březnice C
Tisknout
2
5
24:39
51:82
470:630
9
8
TJ Višňová
Tisknout
0
7
13:50
29:104
448:716
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.2017 NT 7.5.2017
1
Sokol Kamýk n.Vlt. B TC VITALITY Březnice B
6:3
12:8
94:78
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Roja Příbram TJ Višňová
8:1
16:3
100:37
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Březnice C TK Březnice D
5:4
10:9
77:79
Zápis o utkání - oficiální
4
T.J. Sokol Sedlčany Baník Příbram B
6:3
12:6
93:67
Zápis o utkání - oficiální
2
6.5.2017 NT 21.5.2017
5
TC VITALITY Březnice B T.J. Sokol Sedlčany
1:8
2:16
47:98
Zápis o utkání - oficiální
6
Baník Příbram B TK Březnice C
7:2
15:4
104:49
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Březnice D TK Roja Příbram
6:3
13:7
98:78
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Višňová Sokol Kamýk n.Vlt. B
0:9
0:18
62:110
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5.2017 NT 28.5.2017
9
TJ Višňová TC VITALITY Březnice B
3:6
6:13
67:95
Zápis o utkání - oficiální
10
Sokol Kamýk n.Vlt. B TK Březnice D
7:2
14:5
96:67
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Roja Příbram Baník Příbram B
5:4
10:8
62:61
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Březnice C T.J. Sokol Sedlčany
1:8
2:16
29:102
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5.2017 NT 11.6.2017
13
TC VITALITY Březnice B TK Březnice C
6:3
12:8
96:81
Zápis o utkání - oficiální
14
T.J. Sokol Sedlčany TK Roja Příbram
4:5
8:10
58:74
Zápis o utkání - oficiální
15
Baník Příbram B Sokol Kamýk n.Vlt. B
9:0
18:0
109:37
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Březnice D TJ Višňová
6:3
13:7
103:89
Zápis o utkání - oficiální
5
10.6.2017 NT 18.6.2017
17
TK Březnice D TC VITALITY Březnice B
6:3
13:6
91:60
Zápis o utkání - oficiální
18
TJ Višňová Baník Příbram B
2:7
4:14
65:98
Zápis o utkání - oficiální
19
Sokol Kamýk n.Vlt. B T.J. Sokol Sedlčany
0:9
0:18
32:108
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Roja Příbram TK Březnice C
6:3
12:6
91:53
Zápis o utkání - oficiální
6
17.6.2017 NT 25.6.2017
21
TC VITALITY Březnice B TK Roja Příbram
3:6
6:12
50:85
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Březnice C Sokol Kamýk n.Vlt. B
4:5
8:11
76:82
Zápis o utkání - oficiální
23
T.J. Sokol Sedlčany TJ Višňová
8:1
17:2
105:52
Zápis o utkání - oficiální
24
Baník Příbram B TK Březnice D
8:1
17:7
108:86
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6.2017 NT 1.7.2017
25
Baník Příbram B TC VITALITY Březnice B
6:3
13:6
98:70
Zápis o utkání - oficiální
26
TK Březnice D T.J. Sokol Sedlčany
1:8
3:16
59:107
Zápis o utkání - oficiální
27
TJ Višňová TK Březnice C
3:6
7:13
76:105
Zápis o utkání - oficiální
28
Sokol Kamýk n.Vlt. B TK Roja Příbram
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální