Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2007

Věková kategorie: dospělí

II.TŘÍDA AA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
HTK Třebíč B
Tisknout
6
1
43:20
92:44
695:506
13
1
HTK Třebíč B
Tisknout
6
1
43:20
92:44
695:506
13
2
TK Znojmo
Tisknout
5
2
40:23
86:51
696:503
12
2
TK Znojmo
Tisknout
5
2
40:23
86:51
696:503
12
3
Moravská Slavia
Tisknout
5
2
35:28
74:61
566:587
12
3
Moravská Slavia
Tisknout
5
2
35:28
74:61
566:587
12
4
ASK Lipůvka
Tisknout
4
3
37:26
82:63
675:624
11
4
ASK Lipůvka
Tisknout
4
3
37:26
82:63
675:624
11
5
ČLTK Jihlava
Tisknout
4
3
36:27
77:61
638:561
11
5
ČLTK Jihlava
Tisknout
4
3
36:27
77:61
638:561
11
6
TK Medlánky B
Tisknout
3
4
27:36
59:79
556:637
10
6
TK Medlánky B
Tisknout
3
4
27:36
59:79
556:637
10
7
Ingstav Brno
Tisknout
1
6
16:47
40:97
488:710
8
7
Ingstav Brno
Tisknout
1
6
16:47
40:97
488:710
8
8
SK Jundrov
Tisknout
0
7
18:45
42:96
504:690
7
8
SK Jundrov
Tisknout
0
7
18:45
42:96
504:690
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2007
2
Moravská Slavia TK Znojmo
3:6
7:13
63:102
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Šimčík Milan
4
Wirgler Martin
9
2:6
1:6
0:0
3
12
0
3
0
1
2.
Hönig Lukáš
1
Bolek David
4
2:6
6:1
6:4
14
11
2
1
1
0
3.
Glotzmann Tomáš (H)
1
Janíček Pavel
3
7:5
6:4
0:0
13
9
2
1
1
0
4.
Plch Richard
1
Fašung Michal (EU)
4
5:7
3:6
0:0
8
13
0
3
0
1
5.
Logara Anita
3
Popluhárová Andrea
12
2:6
1:6
0:0
3
12
0
3
0
1
6.
Dřímalová Tereza
1
Haas Patricia (EU)
1
0:6
0:6
0:0
0
12
0
3
0
1
7.
Šimčík Milan
Hönig Lukáš
4
1
Wirgler Martin
Bolek David
9
4
6:3
6:3
0:0
12
6
2
1
1
0
8.
Glotzmann Tomáš (H)
Plch Richard
1
1
Janíček Pavel
Fašung Michal (EU)
3
4
2:6
6:3
1:6
9
15
1
2
0
1
9.
Logara Anita
Dřímalová Tereza
3
1
Popluhárová Andrea
Kubíková Petra
12
9
0:6
1:6
0:0
1
12
0
3
0
1
               
63
102
7
20
3
6

Soupiska Moravská Slavia

jméno
nar.
BH
1
Vařejčko Jan
22.04.1989
652
6
2
Šimčík Milan
22.07.1980
847
4
3
Hönig Lukáš
19.04.1990
1573
1
4
Němeček Jiří
12.02.1988
1573
1
5
Glotzmann Tomáš (H)
19.01.1992
1573
1
6
Zelinka Jiří Javier
25.01.1989
1573
1
7
Plch Richard
27.09.1992
1573
1
8
Kokta Jan
04.07.1991
1573
1
9
Zoufalý Marek
21.03.1990
1573
1
10
Pajunčík Michal
22.08.1990
1573
1
11
Gašič Dragan
02.01.1990
1573
1
12
Terziev Christo
26.12.1991
1573
1
21
Suchánková Iva
20.03.1990
541
4
22
Logara Anita
01.09.1991
821
3
23
Vařejčková Linda
28.05.1993
918
1
24
Dřímalová Tereza
27.11.1993
918
1
25
Starobová Radka
21.09.1985
918
1

Soupiska TK Znojmo

jméno
nar.
BH
1
Wirgler Martin
17.06.1975
392
9
2
Bína Jan
17.03.1976
1399
3
3
Bolek David
12.12.1983
723
4
4
Janíček Pavel
01.11.1977
1493
3
5
Svoboda Matouš
25.06.1990
667
6
6
Fašung Michal (EU)
28.09.1990
853
4
7
Alexa Roman
21.11.1989
1573
1
8
Zimek Ondřej
11.04.1992
1573
1
9
Polášek Filip
22.06.1989
1573
1
10
Neumann Jan
06.02.1993
1573
1
11
Zimek Jaroslav
13.03.1963
1573
1
21
Popluhárová Andrea
22.01.1991
172
12
22
Zabloudilová Hana
17.12.1988
463
4
23
Kubíková Petra
30.06.1990
250
9
24
Haas Patricia (EU)
09.09.1993
918
1
25
Kouřilová Martina
11.06.1986
918
1
26
Bisová Petra
21.11.1990
918
1