Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: dorost

MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
28.6.2020
10
TCG Karlovy Vary (3) TK Škoda Plzeň B (6)
5:4
10:9
80:72
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Holzer Radek
9
Miller David
9
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
2.
Klír Lukáš
6
Kolářík Jakub
4
5:7
6:7
 
11
14
0
2
0
1
3.
Mihoková Petra (H)
20
Trinerová Darja
9
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
4.
Zahraj Kim Michaela (EU)
15
Willanderová Katrin (H)
6
2:6
 
 
2
12
0
2
0
1
5.
Zahraj Adam
6
Juha Konrád
6
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
6.
Růžek Filip
6
Škopek Martin
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Mihoková Petra (H)
Zahraj Kim Michaela (EU)
20
15
Trinerová Darja
Willanderová Katrin (H)
9
6
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
8.
Holzer Radek
Klír Lukáš
9
6
Miller David
Kolářík Jakub
9
4
6:2
3:6
1:0
10
8
2
1
1
0
9.
Zahraj Adam
Růžek Filip
6
6
Juha Konrád
Škopek Martin
6
1
1:6
6:7
 
7
13
0
2
0
1
               
80
72
10
9
5
4

Soupiska TCG Karlovy Vary (3)

jméno
nar.
BH
1
Holzer Radek
29.10.2003
280
9
2
Klír Lukáš
05.07.2004
375
6
3
Zahraj Adam
05.10.2004
386
6
4
Růžek Filip
07.10.2003
392
6
5
Bureš Michal (H)
20.12.2002
392
6
6
Tomášek Lukáš (H)
19.12.2002
667
4
7
Došič Nikola
16.12.2002
1077
1
8
Nguyen Docthinh (H)
05.02.2005
1077
1
9
Sura Lukáš
05.02.2004
1077
1
10
Černý Marek
20.03.2006
1077
1
11
Pospíšíl Tomáš
13.06.2007
1077
1
21
Mihoková Petra (H)
04.11.2004
45
20
22
Zahraj Kim Michaela (EU)
04.06.2002
80
15
23
Horská Zuzana
09.11.2003
118
12
24
Michálková Veronika
17.02.2004
159
9
25
Badová Dominika (H)
26.05.2007
555
4
26
Stráská Rozálie
17.09.2003
541
4
27
Klokočková Simona
26.01.2003
805
1

Soupiska TK Škoda Plzeň B (6)

jméno
nar.
BH
1
Miller David
23.06.2002
230
9
2
Kolářík Jakub
13.04.2005
718
4
3
Juha Konrád
10.07.2003
446
6
4
Škopek Martin
18.06.2006
1077
1
5
Rieser Frederik William
31.12.2006
1077
1
6
Vilt Václav
12.04.2008
1077
1
7
Škopek David
17.05.2009
1077
1
8
Gaborík Luboš
13.07.2009
1077
1
9
Hůrka Martin
14.05.2009
1077
1
10
Havel Jan
02.03.2008
1077
1
21
Trinerová Darja
01.09.2005
182
9
22
Willanderová Katrin (H)
11.08.2006
277
6
23
Majerová Kristýna
15.03.2005
531
4
24
Hrabalová Adéla
19.08.2007
805
1
25
Havlovicová Kateřina
07.06.2008
805
1
26
Baroňová Adéla
20.06.2008
805
1
27
Baroňová Natálie
20.06.2008
805
1
28
Kaprálová Sophia
17.02.2007
805
1