Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: dorost

Oblastní přebor skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Hlučín(5)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
SK LAMA o.s. B(7)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
ITS Tennis Club, z.s.(6)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
TK Na Dolině o.s. B(3)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
T.J. Sokol Šumperk(4)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
TK Gymnázium Uničov(1)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
TK TENNISPOINT FM B(8)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
Tenis Nový Jičín,z.s.(2)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
07.06.2020
1
TK Gymnázium Uničov(1) ITS Tennis Club, z.s.(6)
0:0
 
 
 
2
T.J. Sokol Šumperk(4) SK LAMA o.s. B(7)
0:0
 
 
 
3
TK Na Dolině o.s. B(3) TK TENNISPOINT FM B(8)
0:0
 
 
 
4
Tenis Nový Jičín,z.s.(2) TK Hlučín(5)
0:0
 
 
 
2
21.06.2020
5
TK Na Dolině o.s. B(3) Tenis Nový Jičín,z.s.(2)
0:0
 
 
 
6
TK Na Dolině o.s. B(3) Tenis Nový Jičín,z.s.(2)
0:0
 
 
 
7
TK Na Dolině o.s. B(3) Tenis Nový Jičín,z.s.(2)
0:0
 
 
 
8
TK Na Dolině o.s. B(3) Tenis Nový Jičín,z.s.(2)
0:0
 
 
 
3
28.06.2020
9
TK Na Dolině o.s. B(3) Tenis Nový Jičín,z.s.(2)
0:0
 
 
 
10
TK Na Dolině o.s. B(3) Tenis Nový Jičín,z.s.(2)
0:0
 
 
 
11
TK Na Dolině o.s. B(3) Tenis Nový Jičín,z.s.(2)
0:0
 
 
 
12
TK Na Dolině o.s. B(3) Tenis Nový Jičín,z.s.(2)
0:0
 
 
 
4
13
TK Gymnázium Uničov(1) Tenis Nový Jičín,z.s.(2)
0:0
 
 
 
14
T.J. Sokol Šumperk(4) TK TENNISPOINT FM B(8)
0:0
 
 
 
15
TK Na Dolině o.s. B(3) TK Hlučín(5)
0:0
 
 
 
16
ITS Tennis Club, z.s.(6) SK LAMA o.s. B(7)
0:0
 
 
 
5
17
Tenis Nový Jičín,z.s.(2) SK LAMA o.s. B(7)
0:0
 
 
 
18
TK Hlučín(5) ITS Tennis Club, z.s.(6)
0:0
 
 
 
19
TK TENNISPOINT FM B(8) TK Na Dolině o.s. B(3)
0:0
 
 
 
20
TK Gymnázium Uničov(1) T.J. Sokol Šumperk(4)
0:0
 
 
 
6
21
T.J. Sokol Šumperk(4) Tenis Nový Jičín,z.s.(2)
0:0
 
 
 
22
TK Na Dolině o.s. B(3) TK Gymnázium Uničov(1)
0:0
 
 
 
23
ITS Tennis Club, z.s.(6) TK TENNISPOINT FM B(8)
0:0
 
 
 
24
SK LAMA o.s. B(7) TK Hlučín(5)
0:0
 
 
 
7
25
Tenis Nový Jičín,z.s.(2) TK Hlučín(5)
0:0
 
 
 
26
TK TENNISPOINT FM B(8) SK LAMA o.s. B(7)
0:0
 
 
 
27
TK Gymnázium Uničov(1) ITS Tennis Club, z.s.(6)
0:0
 
 
 
28
T.J. Sokol Šumperk(4) TK Na Dolině o.s. B(3)
0:0