Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Slavia Plzeň
Tisknout
3
0
23:4
48:11
316:145
6
2
TCG Karlovy Vary A
Tisknout
3
0
22:5
46:10
296:131
6
3
TK Škoda Plzeň A
Tisknout
2
1
20:7
42:18
308:181
5
4
LTK Klatovy A
Tisknout
1
2
15:12
33:27
259:226
4
5
TK Škoda Plzeň B
Tisknout
1
2
10:17
21:35
168:243
4
6
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
1
2
9:18
21:37
213:271
4
7
TK Sokolov
Tisknout
1
2
7:20
15:42
154:299
4
8
LTC Domažlice
Tisknout
0
3
2:25
6:52
106:324
3

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019
1
TK Sokolov TCG Karlovy Vary A
0:9
0:18
23:109
Zápis o utkání - oficiální
2
LTK Klatovy A LTC Domažlice
8:1
17:3
109:46
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Škoda Plzeň B TK Škoda Plzeň A
0:9
0:18
18:108
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Slavia Plzeň TCG Karlovy Vary B
9:0
18:1
113:40
Zápis o utkání - oficiální
2
05.5.2019
5
TCG Karlovy Vary B TK Sokolov
7:2
14:5
105:54
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Škoda Plzeň A TK Slavia Plzeň
4:5
10:12
96:95
Zápis o utkání - oficiální
7
LTC Domažlice TK Škoda Plzeň B
1:8
3:17
51:107
Zápis o utkání - oficiální
8
TCG Karlovy Vary A LTK Klatovy A
6:3
14:6
103:65
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2019
9
TK Sokolov LTK Klatovy A
5:4
10:10
77:85
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Škoda Plzeň B TCG Karlovy Vary A
2:7
4:14
43:84
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Slavia Plzeň LTC Domažlice
9:0
18:0
108:9
Zápis o utkání - oficiální
12
TCG Karlovy Vary B TK Škoda Plzeň A
2:7
6:14
68:104
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2019
13
TK Škoda Plzeň A TK Sokolov
0:0
 
 
 
14
LTC Domažlice TCG Karlovy Vary B
0:0
 
 
 
15
TCG Karlovy Vary A TK Slavia Plzeň
0:0
 
 
 
16
LTK Klatovy A TK Škoda Plzeň B
0:0
 
 
 
5
09.6.2019
17
TK Sokolov TK Škoda Plzeň B
0:0
 
 
 
18
TK Slavia Plzeň LTK Klatovy A
0:0
 
 
 
19
TCG Karlovy Vary B TCG Karlovy Vary A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
20
TK Škoda Plzeň A LTC Domažlice
0:0
 
 
 
6
16.6.2019
21
LTC Domažlice TK Sokolov
0:0
 
 
 
22
TCG Karlovy Vary A TK Škoda Plzeň A
0:0
 
 
 
23
LTK Klatovy A TCG Karlovy Vary B
0:0
 
 
 
24
TK Škoda Plzeň B TK Slavia Plzeň
0:0
 
 
 
7
23.6.2019
25
TK Sokolov TK Slavia Plzeň
0:0
 
 
 
26
TCG Karlovy Vary B TK Škoda Plzeň B
0:0
 
 
 
27
TK Škoda Plzeň A LTK Klatovy A
0:0
 
 
 
28
LTC Domažlice TCG Karlovy Vary A
0:0