Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

25 - III.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Open Tennis Club
Tisknout
8
0
65:7
130:17
835:249
16
2
TK Tenisek Buštěhrad
Tisknout
7
1
48:24
97:54
677:519
15
3
TJ Sokol Hostivice
Tisknout
5
3
41:31
85:60
643:542
13
4
LTC Slovan Kladno B
Tisknout
4
4
38:34
80:71
592:564
12
5
SK Tenis Kladno B
Tisknout
4
4
35:37
75:82
620:669
12
6
TK Lány
Tisknout
4
4
33:39
69:80
622:662
12
7
TJ TK Neratovice B
Tisknout
3
5
31:41
62:88
560:666
11
8
TK Stochov
Tisknout
1
7
17:55
40:106
465:748
9
9
Sokol Libiš
Tisknout
0
8
16:56
34:114
383:778
8
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
26.5.2019 NT 1.6.2019
22
TJ Sokol Hostivice TK Stochov
7:2
14:4
95:65
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Gáborík Trajan
3
Zíka Mikoláš
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
2.
Kocián Jakub
3
Mits Jakub
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
3.
Staněk Filip
3
Müller Ondřej (H)
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
4.
Rak Lukáš
1
Klusák Jakub
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Staňková Kateřina
1
Koubová Kristýna (H)
4
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
6.
Moudrá Klára
1
Pavlíčková Lucie
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
7.
Gáborík Trajan
Kocián Jakub
3
3
Zíka Mikoláš
Mits Jakub
1
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
8.
Rak Lukáš
Richtár Jakub
1
1
Müller Ondřej (H)
Klusák Jakub
1
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Staňková Kateřina
Kociánová Adéla
1
1
Koubová Kristýna (H)
Pavlíčková Lucie
4
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
               
95
65
14
4
7
2

Soupiska TJ Sokol Hostivice

jméno
nar.
BH
1
Gáborík Trajan
16.06.2005
1003
3
2
Kocián Jakub
21.08.2003
974
3
3
Staněk Filip
15.01.2002
1029
3
4
Rak Lukáš
08.05.2001
1128
1
5
Richtár Jakub
09.09.2002
1128
1
6
Černý Miroslav
20.06.2001
1128
1
21
Staňková Kateřina
05.11.2003
805
1
22
Moudrá Klára
16.05.2003
805
1
23
Kociánová Adéla
30.04.2006
805
1

Soupiska TK Stochov

jméno
nar.
BH
1
Zíka Mikoláš
02.11.2003
1128
1
2
Mits Jakub
29.05.2007
1128
1
3
Müller Ondřej (H)
23.09.2005
1128
1
4
Klusák Jakub
11.04.2005
1128
1
5
Pergl David
20.03.2006
1128
1
6
Starý Tomáš
18.06.2005
1128
1
7
Čepek Jakub
30.07.2006
1128
1
21
Koubová Kristýna (H)
18.06.2003
374
4
22
Pavlíčková Lucie
24.11.2006
805
1
23
Tománková Eva (H)
08.02.2006
805
1
24
Novotná Adéla
10.10.2006
805
1