Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dorost

21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
54:6
109:16
709:316
14
2
Slavoj Český Brod
Tisknout
5
2
45:18
93:41
672:422
12
3
1. Vestecká sportovní
Tisknout
5
2
34:29
71:64
551:506
12
4
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
33:30
72:64
550:529
11
5
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
Tisknout
3
4
30:33
64:73
524:562
10
6
TK Radošovice
Tisknout
3
4
29:34
66:70
595:574
10
7
LTC Kolín
Tisknout
1
6
9:51
23:104
297:684
8
8
Lokomotiva Beroun
Tisknout
0
7
15:48
34:100
404:709
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.2018 NT 5.5.2018
1
1. Vestecká sportovní Tenisový klub Benátky nad Jizerou
5:4
11:9
91:80
Zápis o utkání - oficiální
2
LTC Kolín F.H.TK Dobřichovice
2:7
4:14
34:84
Zápis o utkání - oficiální
3
Slavoj Český Brod Lokomotiva Beroun
8:1
17:3
118:59
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Radošovice TK Neridé
2:7
5:14
55:98
Zápis o utkání - oficiální
2
6.5.2018 NT 19.5.2018
5
TK Neridé 1. Vestecká sportovní
9:0
18:0
109:28
Zápis o utkání - oficiální
6
Lokomotiva Beroun TK Radošovice
4:5
8:11
90:99
Zápis o utkání - oficiální
7
F.H.TK Dobřichovice Slavoj Český Brod
5:4
11:9
77:89
Zápis o utkání - oficiální
8
Tenisový klub Benátky nad Jizerou LTC Kolín
9:0
18:2
110:40
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5.2018 NT 26.5.2018
9
1. Vestecká sportovní LTC Kolín
7:2
15:5
107:52
Zápis o utkání - oficiální
10
Slavoj Český Brod Tenisový klub Benátky nad Jizerou
9:0
18:1
108:33
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Radošovice F.H.TK Dobřichovice
0:9
2:18
49:121
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Neridé Lokomotiva Beroun
9:0
18:1
115:36
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5.2018 NT 2.6.2018
13
Lokomotiva Beroun 1. Vestecká sportovní
2:7
4:15
43:98
Zápis o utkání - oficiální
14
F.H.TK Dobřichovice TK Neridé
1:8
4:16
62:110
Zápis o utkání - oficiální
15
Tenisový klub Benátky nad Jizerou TK Radošovice
3:6
7:13
67:105
Zápis o utkání - oficiální
16
LTC Kolín Slavoj Český Brod
0:9
0:18
22:109
Zápis o utkání - oficiální
5
10.6.2018 NT 16.6.2018
17
1. Vestecká sportovní Slavoj Český Brod
3:6
7:12
67:80
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Radošovice LTC Kolín
9:0
18:1
121:46
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Neridé Tenisový klub Benátky nad Jizerou
9:0
18:0
109:31
Zápis o utkání - oficiální
20
Lokomotiva Beroun F.H.TK Dobřichovice
3:6
6:12
53:95
Zápis o utkání - oficiální
6
17.6.2018 NT 23.6.2018
21
F.H.TK Dobřichovice 1. Vestecká sportovní
2:7
5:14
44:88
Zápis o utkání - oficiální
22
Tenisový klub Benátky nad Jizerou Lokomotiva Beroun
8:1
16:3
97:42
Zápis o utkání - oficiální
23
LTC Kolín TK Neridé
0:6
0:12
16:72
Zápis o utkání - oficiální
24
Slavoj Český Brod TK Radošovice
6:3
13:6
80:68
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6.2018 NT 1.7.2018
25
1. Vestecká sportovní TK Radošovice
5:4
9:11
72:98
Zápis o utkání - oficiální
26
TK Neridé Slavoj Český Brod
6:3
13:6
96:88
Zápis o utkání - oficiální
27
Lokomotiva Beroun LTC Kolín
4:5
9:11
81:87
Zápis o utkání - oficiální
28
F.H.TK Dobřichovice Tenisový klub Benátky nad Jizerou
3:6
8:13
67:106
Zápis o utkání - oficiální