Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dorost

21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
6
0
48:3
96:10
613:228
12
2
Slavoj Český Brod
Tisknout
5
1
42:12
87:28
584:326
11
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
2
30:24
64:51
483:423
10
4
1. Vestecká sportovní
Tisknout
4
2
29:25
62:53
479:408
10
5
TK Radošovice
Tisknout
3
3
25:29
55:61
497:502
9
6
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
Tisknout
2
4
24:30
51:65
418:495
8
7
Lokomotiva Beroun
Tisknout
0
6
11:43
25:89
323:622
6
8
LTC Kolín
Tisknout
0
6
4:47
12:95
210:603
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.2018 NT 5.5.2018
1
1. Vestecká sportovní Tenisový klub Benátky nad Jizerou
5:4
11:9
91:80
Zápis o utkání - oficiální
2
LTC Kolín F.H.TK Dobřichovice
2:7
4:14
34:84
Zápis o utkání - oficiální
3
Slavoj Český Brod Lokomotiva Beroun
8:1
17:3
118:59
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Radošovice TK Neridé
2:7
5:14
55:98
Zápis o utkání - oficiální
2
6.5.2018 NT 19.5.2018
5
TK Neridé 1. Vestecká sportovní
9:0
18:0
109:28
Zápis o utkání - oficiální
6
Lokomotiva Beroun TK Radošovice
4:5
8:11
90:99
Zápis o utkání - oficiální
7
F.H.TK Dobřichovice Slavoj Český Brod
5:4
11:9
77:89
Zápis o utkání - oficiální
8
Tenisový klub Benátky nad Jizerou LTC Kolín
9:0
18:2
110:40
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5.2018 NT 26.5.2018
9
1. Vestecká sportovní LTC Kolín
7:2
15:5
107:52
Zápis o utkání - oficiální
10
Slavoj Český Brod Tenisový klub Benátky nad Jizerou
9:0
18:1
108:33
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Radošovice F.H.TK Dobřichovice
0:9
2:18
49:121
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Neridé Lokomotiva Beroun
9:0
18:1
115:36
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5.2018 NT 2.6.2018
13
Lokomotiva Beroun 1. Vestecká sportovní
2:7
4:15
43:98
Zápis o utkání - oficiální
14
F.H.TK Dobřichovice TK Neridé
1:8
4:16
62:110
Zápis o utkání - oficiální
15
Tenisový klub Benátky nad Jizerou TK Radošovice
3:6
7:13
67:105
Zápis o utkání - oficiální
16
LTC Kolín Slavoj Český Brod
0:9
0:18
22:109
Zápis o utkání - oficiální
5
10.6.2018 NT 16.6.2018
17
1. Vestecká sportovní Slavoj Český Brod
3:6
7:12
67:80
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Radošovice LTC Kolín
9:0
18:1
121:46
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Neridé Tenisový klub Benátky nad Jizerou
9:0
18:0
109:31
Zápis o utkání - oficiální
20
Lokomotiva Beroun F.H.TK Dobřichovice
3:6
6:12
53:95
Zápis o utkání - oficiální
6
17.6.2018 NT 23.6.2018
21
F.H.TK Dobřichovice 1. Vestecká sportovní
2:7
5:14
44:88
Zápis o utkání - oficiální
22
Tenisový klub Benátky nad Jizerou Lokomotiva Beroun
8:1
16:3
97:42
Zápis o utkání - oficiální
23
LTC Kolín TK Neridé
0:6
0:12
16:72
Zápis o utkání - oficiální
24
Slavoj Český Brod TK Radošovice
6:3
13:6
80:68
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6.2018 NT 1.7.2018
25
1. Vestecká sportovní TK Radošovice
0:0
 
 
 
26
TK Neridé Slavoj Český Brod
0:0
 
 
 
27
Lokomotiva Beroun LTC Kolín
0:0
 
 
 
28
F.H.TK Dobřichovice Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0:0