Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dorost

26. III.TŔÍDA sk.BD

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
ŽLTC Brno C
Tisknout
6
1
47:16
97:35
660:350
13
2
Start Brno C
Tisknout
6
1
42:21
87:48
637:445
13
3
TK Tuřany
Tisknout
5
2
33:30
70:61
536:512
12
4
TK Brno Bosonohy,z.s.
Tisknout
4
3
31:32
63:72
540:589
11
5
TK TILIA Brno
Tisknout
3
4
35:28
74:59
612:482
10
6
SK Slatina
Tisknout
2
5
25:38
55:85
490:681
9
7
SK Jundrov Brno
Tisknout
2
5
24:39
57:77
500:597
8
8
TJ Kraví Hora Brno
Tisknout
0
7
15:48
32:98
342:661
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
7.5.2017
5
Start Brno C SK Jundrov Brno
6:3
12:8
89:72
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Řehůřek Adam
1
Konečný Jakub
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Bartošek Alexandr
1
Vašíček Dominik
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Zdražilová Zuzana
1
Slováčková Tereza (H)
1
6:3
4:6
6:4
16
13
2
1
1
0
4.
Petláková Klára (H)
1
Pokorová Laura (H)
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
5.
Suchý Ondřej
1
Holub Adam
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Makovský Jiří
1
Vrána Jakub
1
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
7.
Řehůřek Adam
Bartošek Alexandr
1
1
Konečný Jakub
Vašíček Dominik
1
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Suchý Ondřej
Makovský Jiří
1
1
Holub Adam
Vrána Jakub
1
1
4:6
6:0
6:0
16
6
2
1
1
0
9.
Zdražilová Zuzana
Petláková Klára (H)
1
1
Slováčková Tereza (H)
Pokorová Laura (H)
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
               
89
72
12
8
6
3

Soupiska Start Brno C

jméno
nar.
BH
1
Míček Tobiáš Jan
23.08.2002
421
6
2
Horáček Jan
05.03.1999
1026
3
3
Starůstka Jan
25.03.1999
1166
1
4
Řehůřek Adam
08.06.2001
1166
1
5
Bartošek Alexandr
23.02.2002
1166
1
6
Suchý Ondřej
07.10.2004
1166
1
7
Hanák David
13.04.2004
1166
1
8
Makovský Jiří
22.12.2004
1166
1
9
Jurka Jakub
30.08.2000
1166
1
21
Šlesingerová Natálie
14.09.2001
637
3
22
Stepienová Diana
28.09.2001
689
3
23
Pařízková Kateřina (H)
27.01.2004
771
1
24
Zdražilová Zuzana
31.10.2003
771
1
25
Petláková Klára (H)
23.05.2003
771
1
26
Kopečková Barbora
27.04.2000
771
1
27
Hanzlíková Klára
08.01.2004
771
1

Soupiska SK Jundrov Brno

jméno
nar.
BH
1
Crhák Adam (H)
08.03.1999
1166
1
2
Konečný Jakub
19.06.2002
1166
1
3
Vašíček Dominik
06.04.2001
1166
1
4
Holub Adam
13.08.2002
1166
1
5
Vrána Jakub
12.06.2002
1166
1
6
Kučera Lukáš
23.05.2003
1166
1
7
Řehořka Jakub
14.08.2003
1166
1
21
Slováčková Tereza (H)
12.01.2004
771
1
22
Pokorová Laura (H)
31.10.2001
771
1
23
Svobodová Julie
26.03.2005
771
1
24
Jantačová Elen
16.08.2005
771
1
25
Kadlcová Denisa
03.01.2000
771
1
26
Jörková Nicol
29.01.2004
771
1
27
Vašíčková Amálie
06.04.2001
771
1