Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dorost

26. III.TŔÍDA sk.BD

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
ŽLTC Brno C
Tisknout
6
1
47:16
97:35
660:350
13
2
Start Brno C
Tisknout
6
1
42:21
87:48
637:445
13
3
TK Tuřany
Tisknout
5
2
33:30
70:61
536:512
12
4
TK Brno Bosonohy,z.s.
Tisknout
4
3
31:32
63:72
540:589
11
5
TK TILIA Brno
Tisknout
3
4
35:28
74:59
612:482
10
6
SK Slatina
Tisknout
2
5
25:38
55:85
490:681
9
7
SK Jundrov Brno
Tisknout
2
5
24:39
57:77
500:597
8
8
TJ Kraví Hora Brno
Tisknout
0
7
15:48
32:98
342:661
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
18.6.2017
23
TJ Kraví Hora Brno Start Brno C
2:7
5:14
42:95
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Šilhánek Viktor
1
Řehůřek Adam
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Zachoval Jakub
1
Bartošek Alexandr
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
3.
Müller Lukáš
1
Suchý Ondřej
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Horký Jakub
1
Makovský Jiří
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Kavínová Štěpánka (H)
3
Zdražilová Zuzana
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Kašparovská Kateřina
1
Kopečková Barbora
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Šilhánek Viktor
Horký Jakub
1
1
Řehůřek Adam
Bartošek Alexandr
1
1
6:1
2:6
0:6
8
13
1
2
0
1
8.
Zachoval Jakub
Müller Lukáš
1
1
Suchý Ondřej
Makovský Jiří
1
1
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
9.
Kavínová Štěpánka (H)
Kašparovská Kateřina
3
1
Zdražilová Zuzana
Kopečková Barbora
1
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
               
42
95
5
14
2
7

Soupiska TJ Kraví Hora Brno

jméno
nar.
BH
1
Tatíček Josef
11.05.2001
1166
1
2
Šilhánek Viktor
23.10.2000
1166
1
3
Kašparovský Bořivoj
17.07.2002
1166
1
4
Zachoval Jakub
07.08.2002
1166
1
5
Müller Lukáš
15.05.2001
1166
1
6
Helešic Martin
04.04.2003
1166
1
7
Bodor Michael Alfred
19.03.2005
1166
1
8
Helbich Jonáš
29.07.2004
1166
1
9
Soukop Jiří
21.02.2005
1166
1
10
Šponer Teodor
25.11.2004
1166
1
11
Horký Jakub
10.01.2005
1166
1
12
Kolařík Vojtěch (H)
22.10.2002
1166
1
21
Kavínová Štěpánka (H)
23.09.2002
614
3
22
Hrušková Eliška
03.02.2000
771
1
23
Pešínová Šárka
27.06.2003
771
1
24
Vejválková Adéla
04.08.2003
771
1
25
Kašparovská Kateřina
09.07.2005
771
1
26
Dostálová Alexandra
20.04.2005
771
1
27
Ben Moyal Fabienne
29.11.2004
771
1

Soupiska Start Brno C

jméno
nar.
BH
1
Míček Tobiáš Jan
23.08.2002
421
6
2
Horáček Jan
05.03.1999
1026
3
3
Starůstka Jan
25.03.1999
1166
1
4
Řehůřek Adam
08.06.2001
1166
1
5
Bartošek Alexandr
23.02.2002
1166
1
6
Suchý Ondřej
07.10.2004
1166
1
7
Hanák David
13.04.2004
1166
1
8
Makovský Jiří
22.12.2004
1166
1
9
Jurka Jakub
30.08.2000
1166
1
21
Šlesingerová Natálie
14.09.2001
637
3
22
Stepienová Diana
28.09.2001
689
3
23
Pařízková Kateřina (H)
27.01.2004
771
1
24
Zdražilová Zuzana
31.10.2003
771
1
25
Petláková Klára (H)
23.05.2003
771
1
26
Kopečková Barbora
27.04.2000
771
1
27
Hanzlíková Klára
08.01.2004
771
1