Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2015

Věková kategorie: dorost

25 - Královéhradecká krajská soutěž B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tennis club Dvůr Králové C
Tisknout
7
0
49:14
103:33
713:390
14
2
TK Česká Skalice
Tisknout
5
2
38:25
83:55
657:522
12
3
TJ Červený Kostelec
Tisknout
5
2
38:25
78:57
627:516
12
4
TC Rychnov nad Kněžnou
Tisknout
4
3
40:23
86:51
643:567
11
5
SK Třebechovice p.Orebem
Tisknout
2
5
28:35
60:75
545:576
9
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
3
4
25:38
55:77
486:533
9
7
LTC Jaroměř
Tisknout
1
6
22:41
48:90
457:660
8
8
Baník Žacléř
Tisknout
1
6
12:51
28:103
294:658
8

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
3.5.
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D LTC Jaroměř
7:2
15:4
103:31
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ Červený Kostelec SK Třebechovice p.Orebem
5:4
10:8
86:79
Zápis o utkání - oficiální
3
TC Rychnov nad Kněžnou TK Česká Skalice
4:5
9:12
96:108
Zápis o utkání - oficiální
4
Tennis club Dvůr Králové C Baník Žacléř
9:0
18:0
108:13
Zápis o utkání - oficiální
2
10.5.
5
LTC Jaroměř Tennis club Dvůr Králové C
4:5
9:11
80:97
Zápis o utkání - oficiální
6
Baník Žacléř TC Rychnov nad Kněžnou
0:9
0:18
30:110
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Česká Skalice TJ Červený Kostelec
4:5
10:10
85:92
Zápis o utkání - oficiální
8
SK Třebechovice p.Orebem TENIS-CENTRUM DTJ HK D
2:7
4:14
45:101
Zápis o utkání - oficiální
3
24.5.
9
SK Třebechovice p.Orebem LTC Jaroměř
7:2
15:6
108:57
Zápis o utkání - oficiální
10
TENIS-CENTRUM DTJ HK D TK Česká Skalice
3:6
9:12
75:85
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Červený Kostelec Baník Žacléř
9:0
18:1
115:29
Zápis o utkání - oficiální
12
TC Rychnov nad Kněžnou Tennis club Dvůr Králové C
3:6
6:13
56:98
Zápis o utkání - oficiální
4
31.5.
13
LTC Jaroměř TC Rychnov nad Kněžnou
3:6
6:12
70:90
Zápis o utkání - oficiální
14
Tennis club Dvůr Králové C TJ Červený Kostelec
6:3
14:6
102:71
Zápis o utkání - oficiální
15
Baník Žacléř (s) TENIS-CENTRUM DTJ HK D
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Česká Skalice SK Třebechovice p.Orebem
6:3
12:6
90:63
Zápis o utkání - oficiální
5
14.6.
17
TK Česká Skalice LTC Jaroměř
7:2
15:4
105:58
Zápis o utkání - oficiální
18
SK Třebechovice p.Orebem Baník Žacléř
8:1
16:2
103:26
Zápis o utkání - oficiální
19
TENIS-CENTRUM DTJ HK D Tennis club Dvůr Králové C
3:6
7:13
59:88
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Červený Kostelec TC Rychnov nad Kněžnou
5:4
10:10
96:79
Zápis o utkání - oficiální
6
21.6.
21
LTC Jaroměř TJ Červený Kostelec
2:7
4:16
54:101
Zápis o utkání - oficiální
22
TC Rychnov nad Kněžnou TENIS-CENTRUM DTJ HK D
9:0
18:0
110:60
Zápis o utkání - oficiální
23
Tennis club Dvůr Králové C SK Třebechovice p.Orebem
9:0
18:1
114:42
Zápis o utkání - oficiální
24
Baník Žacléř TK Česká Skalice
0:9
1:18
32:115
Zápis o utkání - oficiální
7
28.6.
25
Baník Žacléř LTC Jaroměř
2:7
6:15
56:107
Zápis o utkání - oficiální
26
TK Česká Skalice Tennis club Dvůr Králové C
1:8
4:16
69:106
Zápis o utkání - oficiální
27
SK Třebechovice p.Orebem TC Rychnov nad Kněžnou
4:5
10:13
105:102
Zápis o utkání - oficiální
28
TENIS-CENTRUM DTJ HK D TJ Červený Kostelec
5:4
10:8
88:66
Zápis o utkání - oficiální