Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2005

Věková kategorie: dorost

III.TŘÍDA BD

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Moravská Slavia Brno B  
6
1
40:23
83:50
645:463
13
2
TC Brno B  
6
1
46:17
95:36
661:350
13
3
SK Jundrov  
5
2
39:24
81:56
621:539
12
4
TK Bosonohy B  
5
2
40:23
83:49
606:429
12
5
TK Komárov  
3
4
34:29
71:61
520:524
10
6
BLTC Brno  
2
5
28:35
59:73
495:597
9
7
BTK Ingstav Brno  
1
6
16:47
34:96
352:667
8
8
Tatran Starý Lískovec  
0
7
9:54
24:109
373:704
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
5.6.2005
15
TK Bosonohy B BLTC Brno
6:3
13:8
103:75
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Gašič Dragan
1
Terziev Christo
1
1:6
1:6
0:0
2
12
0
3
0
1
2.
Bajer Jiří
1
Bublík Daniel
1
6:7
6:1
6:0
18
8
2
1
1
0
3.
Floriánová Lenka
6
Homolková Barbora (H)
1
6:2
6:1
0:0
12
3
2
1
1
0
4.
Figlovská Petra
1
Velanová Dominika (H)
1
6:2
6:3
0:0
12
5
2
1
1
0
5.
Pražan Marek
1
Forman Jiří
1
1:6
6:7
0:0
7
13
0
3
0
1
6.
Bis Lubomír
1
Kosina Martin (H)
1
6:0
6:0
0:0
12
0
2
1
1
0
7.
Floriánová Lenka
Logara Anita
6
1
Homolková Barbora (H)
Velanová Dominika (H)
1
1
6:3
6:1
0:0
12
4
2
1
1
0
8.
Gašič Dragan
Pražan Marek
1
1
Bublík Daniel
Kosina Martin (H)
1
1
2:6
7:6
4:6
13
18
1
2
0
1
9.
Matyáš Michal
Bajer Jiří
1
1
Terziev Christo
Forman Jiří
1
1
6:2
3:6
6:4
15
12
2
1
1
0
               
103
75
13
14
6
3

Soupiska TK Bosonohy B

jméno
nar.
BH
1
Ihring David (H)
04.11.1990
398
6
2
Gašič Dragan
02.01.1990
0
1
3
Bajer Jiří
07.07.1990
0
1
4
Pražan Marek
12.02.1991
0
1
5
Gašič Gordan
14.09.1991
0
1
6
Matyáš Michal
03.06.1992
0
1
7
Bis Lubomír
28.08.1991
0
1
21
Barteisová Zuzana
04.05.1987
115
12
22
Floriánová Lenka
15.10.1990
284
6
23
Figlovská Petra
20.11.1991
0
1
24
Logara Anita
01.09.1991
0
1
25
Maráčková Iveta
24.03.1992
0
1
26
Houzarová Anette
24.01.1993
0
1

Soupiska BLTC Brno

jméno
nar.
BH
1
Terziev Christo
26.12.1991
0
1
2
Bublík Daniel
01.11.1992
0
1
3
Forman Jiří
23.08.1992
0
1
4
Kosina Martin (H)
15.10.1992
0
1
5
Zemánek Adam
12.10.1992
0
1
6
Veselý Petr
06.04.1993
0
1
21
Homolková Barbora (H)
17.09.1991
0
1
22
Velanová Dominika (H)
20.03.1992
0
1
23
Hanáková Nikol
22.06.1993
0
1
24
Bastlová Marieta
08.01.1993
0
1
25
Nedělková Lea
29.12.1993
0
1