Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: babytenis

Memoriál Zdeňka Kocmana - babytenis IF

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Bystřice n.Pernštejnem
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
LTC Velen Boskovice
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
TK Třebíč B
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
TK Blansko
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
Sokol Letovice
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
SK Tenis Tišnov
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
TJ Žďár nad Sázavou B
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0
9
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
31.5.2020
1
TK Blansko TJ Žďár nad Sázavou B
0:0
 
 
 
2
TJ Žďár nad Sázavou B SK Tenis Tišnov
0:0
 
 
 
3
TK Blansko SK Tenis Tišnov
0:0
 
 
 
4
0:0
 
 
 
5
0:0
 
 
 
2
31.5.2020
6
TK Třebíč B Sokol Letovice
0:0
 
 
 
7
Sokol Letovice LTC Velen Boskovice
0:0
 
 
 
8
TK Třebíč B LTC Velen Boskovice
0:0
 
 
 
9
0:0
 
 
 
10
0:0
 
 
 
3
7.6.2020
11
TK Bystřice n.Pernštejnem TK Třebíč B
0:0
 
 
 
12
TK Třebíč B TK Blansko
0:0
 
 
 
13
TK Bystřice n.Pernštejnem TK Blansko
0:0
 
 
 
14
0:0
 
 
 
15
0:0
 
 
 
4
7.6.2020
16
0:0
 
 
 
17
Sokol Letovice SK Tenis Tišnov
0:0
 
 
 
18
0:0
 
 
 
19
0:0
 
 
 
20
LTC Velen Boskovice TJ Žďár nad Sázavou B
0:0
 
 
 
5
14.6.2020
21
Sokol Letovice TK Bystřice n.Pernštejnem
0:0
 
 
 
22
TK Bystřice n.Pernštejnem TJ Žďár nad Sázavou B
0:0
 
 
 
23
Sokol Letovice TJ Žďár nad Sázavou B
0:0
 
 
 
24
0:0
 
 
 
25
0:0
 
 
 
6
14.6.2020
26
LTC Velen Boskovice TK Blansko
0:0
 
 
 
27
0:0
 
 
 
28
0:0
 
 
 
29
0:0
 
 
 
30
TK Třebíč B SK Tenis Tišnov
0:0
 
 
 
7
21.6.2020
31
SK Tenis Tišnov LTC Velen Boskovice
0:0
 
 
 
32
LTC Velen Boskovice TK Bystřice n.Pernštejnem
0:0
 
 
 
33
SK Tenis Tišnov TK Bystřice n.Pernštejnem
0:0
 
 
 
34
0:0
 
 
 
35
0:0
 
 
 
8
21.6.2020
36
TJ Žďár nad Sázavou B TK Třebíč B
0:0
 
 
 
37
0:0
 
 
 
38
0:0
 
 
 
39
0:0
 
 
 
40
TK Blansko Sokol Letovice
0:0