Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: babytenis

Oblastní soutěž 2.třída

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Pašťa tenis, z.s. (4)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
TK Opava/TK Minerva Opava (5)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
Sokol Bohumín (1)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
TK Vratimov z.s. D (6)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
TJ Baník Ostrava OKD (7)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
TJ Sokol Dolní Lhota (2)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (3)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
TK Bílovec (8)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
07.06.2020
1
Sokol Bohumín (1) TJ Baník Ostrava OKD (7)
0:0
 
 
 
2
TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (3) TK Vratimov z.s. D (6)
0:0
 
 
 
3
Pašťa tenis, z.s. (4) TK Opava/TK Minerva Opava (5)
0:0
 
 
 
4
TJ Sokol Dolní Lhota (2) TK Bílovec (8)
0:0
 
 
 
2
21.06.2020
5
Sokol Bohumín (1) TJ Baník Ostrava OKD (7)
0:0
 
 
 
6
Sokol Bohumín (1) TJ Baník Ostrava OKD (7)
0:0
 
 
 
7
Sokol Bohumín (1) TJ Baník Ostrava OKD (7)
0:0
 
 
 
8
Sokol Bohumín (1) TJ Baník Ostrava OKD (7)
0:0
 
 
 
3
28.06.2020
9
Sokol Bohumín (1) TJ Baník Ostrava OKD (7)
0:0
 
 
 
10
Sokol Bohumín (1) TJ Baník Ostrava OKD (7)
0:0
 
 
 
11
Sokol Bohumín (1) TJ Baník Ostrava OKD (7)
0:0
 
 
 
12
Sokol Bohumín (1) TJ Baník Ostrava OKD (7)
0:0
 
 
 
4
13
TJ Sokol Dolní Lhota (2) TK Bílovec (8)
0:0
 
 
 
14
TJ Baník Ostrava OKD (7) TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (3)
0:0
 
 
 
15
TK Vratimov z.s. D (6) Pašťa tenis, z.s. (4)
0:0
 
 
 
16
Sokol Bohumín (1) TK Opava/TK Minerva Opava (5)
0:0
 
 
 
5
17
TK Bílovec (8) TK Opava/TK Minerva Opava (5)
0:0
 
 
 
18
Pašťa tenis, z.s. (4) Sokol Bohumín (1)
0:0
 
 
 
19
TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (3) TK Vratimov z.s. D (6)
0:0
 
 
 
20
TJ Sokol Dolní Lhota (2) TJ Baník Ostrava OKD (7)
0:0
 
 
 
6
21
TJ Baník Ostrava OKD (7) TK Bílovec (8)
0:0
 
 
 
22
TK Vratimov z.s. D (6) TJ Sokol Dolní Lhota (2)
0:0
 
 
 
23
Sokol Bohumín (1) TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (3)
0:0
 
 
 
24
TK Opava/TK Minerva Opava (5) Pašťa tenis, z.s. (4)
0:0
 
 
 
7
25
TK Bílovec (8) Pašťa tenis, z.s. (4)
0:0
 
 
 
26
TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (3) TK Opava/TK Minerva Opava (5)
0:0
 
 
 
27
TJ Sokol Dolní Lhota (2) Sokol Bohumín (1)
0:0
 
 
 
28
TJ Baník Ostrava OKD (7) TK Vratimov z.s. D (6)
0:0