Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: babytenis

Oblastní soutěž 1.třída sk. B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Huslenky, z.s. (6)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
TK Zašová (5)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
Rožnovský tenisový klub B (1)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
TK Na Dolině o.s. B (2)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
TK TENNISPOINT FM (3)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
TJ MSV Studénka, z.s. B (4)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
TJ SOKOL HRABŮVKA (8)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
(7)  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
07.06.2020
1
Rožnovský tenisový klub B (1) (7)
0:0
 
 
 
2
TK TENNISPOINT FM (3) TJ Sokol Huslenky, z.s. (6)
0:0
 
 
 
3
TJ MSV Studénka, z.s. B (4) TK Zašová (5)
0:0
 
 
 
4
TK Na Dolině o.s. B (2) TJ SOKOL HRABŮVKA (8)
0:0
 
 
 
2
21.06.2020
5
Rožnovský tenisový klub B (1) (7)
0:0
 
 
 
6
Rožnovský tenisový klub B (1) (7)
0:0
 
 
 
7
Rožnovský tenisový klub B (1) (7)
0:0
 
 
 
8
Rožnovský tenisový klub B (1) (7)
0:0
 
 
 
3
28.06.2020
9
Rožnovský tenisový klub B (1) (7)
0:0
 
 
 
10
Rožnovský tenisový klub B (1) (7)
0:0
 
 
 
11
Rožnovský tenisový klub B (1) (7)
0:0
 
 
 
12
Rožnovský tenisový klub B (1) (7)
0:0
 
 
 
4
13
TJ MSV Studénka, z.s. B (4) (7)
0:0
 
 
 
14
TK TENNISPOINT FM (3) TJ SOKOL HRABŮVKA (8)
0:0
 
 
 
15
TK Na Dolině o.s. B (2) TJ Sokol Huslenky, z.s. (6)
0:0
 
 
 
16
Rožnovský tenisový klub B (1) TK Zašová (5)
0:0
 
 
 
5
17
(7) TK Zašová (5)
0:0
 
 
 
18
TJ Sokol Huslenky, z.s. (6) Rožnovský tenisový klub B (1)
0:0
 
 
 
19
TJ SOKOL HRABŮVKA (8) TK Na Dolině o.s. B (2)
0:0
 
 
 
20
TJ MSV Studénka, z.s. B (4) TK TENNISPOINT FM (3)
0:0
 
 
 
6
21
TK TENNISPOINT FM (3) (7)
0:0
 
 
 
22
TK Na Dolině o.s. B (2) TJ MSV Studénka, z.s. B (4)
0:0
 
 
 
23
Rožnovský tenisový klub B (1) TJ SOKOL HRABŮVKA (8)
0:0
 
 
 
24
TK Zašová (5) TJ Sokol Huslenky, z.s. (6)
0:0
 
 
 
7
25
(7) TJ Sokol Huslenky, z.s. (6)
0:0
 
 
 
26
TJ SOKOL HRABŮVKA (8) TK Zašová (5)
0:0
 
 
 
27
TJ MSV Studénka, z.s. B (4) Rožnovský tenisový klub B (1)
0:0
 
 
 
28
TK TENNISPOINT FM (3) TK Na Dolině o.s. B (2)
0:0