Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: babytenis

MONETA-Oblastní přebor sk. B ,13.ročník Memoriálu Zdeňka Kocmana

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ TO Sokol Stará Bělá A (7)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
TK Havířov A (4)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
Tenis Vsetín A (2)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
SK JC Sport Opava A (8)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
TJ MSV Studénka, z.s. A (3)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
TK PRECHEZA Přerov o.s. A (1)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
Tennis Hill Havířov o.s. A (5)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
Rožnovský tenisový klub A (6)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
07.06.2020
1
TK PRECHEZA Přerov o.s. A (1) TJ TO Sokol Stará Bělá A (7)
0:0
 
 
 
2
TJ MSV Studénka, z.s. A (3) Rožnovský tenisový klub A (6)
0:0
 
 
 
3
TK Havířov A (4) Tennis Hill Havířov o.s. A (5)
0:0
 
 
 
4
Tenis Vsetín A (2) SK JC Sport Opava A (8)
0:0
 
 
 
2
21.06.2020
5
TK PRECHEZA Přerov o.s. A (1) TJ TO Sokol Stará Bělá A (7)
0:0
 
 
 
6
TK PRECHEZA Přerov o.s. A (1) TJ TO Sokol Stará Bělá A (7)
0:0
 
 
 
7
TK PRECHEZA Přerov o.s. A (1) TJ TO Sokol Stará Bělá A (7)
0:0
 
 
 
8
TK PRECHEZA Přerov o.s. A (1) TJ TO Sokol Stará Bělá A (7)
0:0
 
 
 
3
28.06.2020
9
TK PRECHEZA Přerov o.s. A (1) TJ TO Sokol Stará Bělá A (7)
0:0
 
 
 
10
TK PRECHEZA Přerov o.s. A (1) TJ TO Sokol Stará Bělá A (7)
0:0
 
 
 
11
TK PRECHEZA Přerov o.s. A (1) TJ TO Sokol Stará Bělá A (7)
0:0
 
 
 
12
TK PRECHEZA Přerov o.s. A (1) TJ TO Sokol Stará Bělá A (7)
0:0
 
 
 
4
13
TK PRECHEZA Přerov o.s. A (1) Rožnovský tenisový klub A (6)
0:0
 
 
 
14
TJ MSV Studénka, z.s. A (3) Tennis Hill Havířov o.s. A (5)
0:0
 
 
 
15
SK JC Sport Opava A (8) TJ TO Sokol Stará Bělá A (7)
0:0
 
 
 
16
Tenis Vsetín A (2) TK Havířov A (4)
0:0
 
 
 
5
17
Rožnovský tenisový klub A (6) TK Havířov A (4)
0:0
 
 
 
18
TJ TO Sokol Stará Bělá A (7) Tenis Vsetín A (2)
0:0
 
 
 
19
Tennis Hill Havířov o.s. A (5) SK JC Sport Opava A (8)
0:0
 
 
 
20
TK PRECHEZA Přerov o.s. A (1) TJ MSV Studénka, z.s. A (3)
0:0
 
 
 
6
21
TJ MSV Studénka, z.s. A (3) Rožnovský tenisový klub A (6)
0:0
 
 
 
22
SK JC Sport Opava A (8) TK PRECHEZA Přerov o.s. A (1)
0:0
 
 
 
23
Tenis Vsetín A (2) Tennis Hill Havířov o.s. A (5)
0:0
 
 
 
24
TK Havířov A (4) TJ TO Sokol Stará Bělá A (7)
0:0
 
 
 
7
25
Rožnovský tenisový klub A (6) TJ TO Sokol Stará Bělá A (7)
0:0
 
 
 
26
Tennis Hill Havířov o.s. A (5) TK Havířov A (4)
0:0
 
 
 
27
TK PRECHEZA Přerov o.s. A (1) Tenis Vsetín A (2)
0:0
 
 
 
28
TJ MSV Studénka, z.s. A (3) SK JC Sport Opava A (8)
0:0