Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: babytenis

MONETA-Oblastní přebor sk. A ,13.ročník Memoriálu Zdeňka Kocmana

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK DEZA Valašské Meziříčí A (2)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
TK PRECHEZA Přerov o.s. B (5)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
SK Vitality Slezsko o.s.(7)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
TK Slavia Orlová A (3)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A (4)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
TC Biocel Vratimov z.s. A (8)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
TK Milo Olomouc A (6)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
TK Na Dolině o.s. A (1)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
07.06.2020
1
TK Na Dolině o.s. A (1) SK Vitality Slezsko o.s.(7)
0:0
 
 
 
2
TK Slavia Orlová A (3) TK Milo Olomouc A (6)
0:0
 
 
 
3
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A (4) TK PRECHEZA Přerov o.s. B (5)
0:0
 
 
 
4
TK DEZA Valašské Meziříčí A (2) TC Biocel Vratimov z.s. A (8)
0:0
 
 
 
2
21.06.2020
5
TK Na Dolině o.s. A (1) SK Vitality Slezsko o.s.(7)
0:0
 
 
 
6
TK Na Dolině o.s. A (1) SK Vitality Slezsko o.s.(7)
0:0
 
 
 
7
TK Na Dolině o.s. A (1) SK Vitality Slezsko o.s.(7)
0:0
 
 
 
8
TK Na Dolině o.s. A (1) SK Vitality Slezsko o.s.(7)
0:0
 
 
 
3
28.06.2020
9
TK Na Dolině o.s. A (1) SK Vitality Slezsko o.s.(7)
0:0
 
 
 
10
TK Na Dolině o.s. A (1) SK Vitality Slezsko o.s.(7)
0:0
 
 
 
11
TK Na Dolině o.s. A (1) SK Vitality Slezsko o.s.(7)
0:0
 
 
 
12
TK Na Dolině o.s. A (1) SK Vitality Slezsko o.s.(7)
0:0
 
 
 
4
13
TC Biocel Vratimov z.s. A (8) TK Na Dolině o.s. A (1)
0:0
 
 
 
14
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A (4) TK Milo Olomouc A (6)
0:0
 
 
 
15
TK Slavia Orlová A (3) TK DEZA Valašské Meziříčí A (2)
0:0
 
 
 
16
SK Vitality Slezsko o.s.(7) TK PRECHEZA Přerov o.s. B (5)
0:0
 
 
 
5
17
TK Na Dolině o.s. A (1) TK PRECHEZA Přerov o.s. B (5)
0:0
 
 
 
18
TK DEZA Valašské Meziříčí A (2) SK Vitality Slezsko o.s.(7)
0:0
 
 
 
19
TK Milo Olomouc A (6) TK Slavia Orlová A (3)
0:0
 
 
 
20
TC Biocel Vratimov z.s. A (8) TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A (4)
0:0
 
 
 
6
21
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A (4) TK Na Dolině o.s. A (1)
0:0
 
 
 
22
TK Slavia Orlová A (3) TC Biocel Vratimov z.s. A (8)
0:0
 
 
 
23
SK Vitality Slezsko o.s.(7) TK Milo Olomouc A (6)
0:0
 
 
 
24
TK PRECHEZA Přerov o.s. B (5) TK DEZA Valašské Meziříčí A (2)
0:0
 
 
 
7
25
TK Na Dolině o.s. A (1) TK DEZA Valašské Meziříčí A (2)
0:0
 
 
 
26
TK Milo Olomouc A (6) TK PRECHEZA Přerov o.s. B (5)
0:0
 
 
 
27
TC Biocel Vratimov z.s. A (8) SK Vitality Slezsko o.s.(7)
0:0
 
 
 
28
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A (4) TK Slavia Orlová A (3)
0:0