Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: babytenis

53. Baby tenis-2.výkonnostní třída C-Memoriál Zdeňka Kocmana

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.B
Tisknout
6
1
30:12
63:29
452:362
13
2
TK Sparta Praha D
Tisknout
5
2
25:17
53:38
410:332
12
3
SK HAMR, z.s. B
Tisknout
5
1
32:10
67:23
479:326
11
4
TJ Sokol Vysočany
Tisknout
5
1
31:11
65:29
463:364
11
5
TGC Kunratice
Tisknout
3
4
17:25
39:54
381:433
10
6
Tenis Cibulka B
Tisknout
1
6
18:24
38:48
344:410
8
7
Pála Vízner Tennis z.s.
Tisknout
1
6
10:32
27:66
358:452
8
8
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
1
6
5:37
10:75
249:457
8

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019
1
Sokol Dolní Počernice z.s. TGC Kunratice
0:6
1:12
40:72
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ Sokol Vysočany SK HAMR, z.s. B
3:3
7:7
60:60
Zápis o utkání - oficiální
3
Pála Vízner Tennis z.s. Tenis Cibulka B
2:4
5:9
57:68
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.B TK Sparta Praha D
4:2
8:5
56:54
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2019
5
TGC Kunratice TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.B
0:6
2:12
47:72
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Sparta Praha D Pála Vízner Tennis z.s.
4:2
9:6
62:49
Zápis o utkání - oficiální
7
Tenis Cibulka B TJ Sokol Vysočany
2:4
4:9
52:66
Zápis o utkání - oficiální
8
SK HAMR, z.s. B Sokol Dolní Počernice z.s.
6:0
12:0
73:27
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2019
9
SK HAMR, z.s. B TGC Kunratice
6:0
12:0
73:31
Zápis o utkání - oficiální
10
Sokol Dolní Počernice z.s. Tenis Cibulka B
4:2
4:4
35:24
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Sokol Vysočany TK Sparta Praha D
3:3
7:8
56:62
Zápis o utkání - oficiální
12
Pála Vízner Tennis z.s. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.B
0:6
1:12
47:75
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2019
13
TGC Kunratice Pála Vízner Tennis z.s.
5:1
10:4
65:56
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.B TJ Sokol Vysočany
1:5
3:10
44:69
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Sparta Praha D Sokol Dolní Počernice z.s.
6:0
12:0
72:30
Zápis o utkání - oficiální
16
Tenis Cibulka B SK HAMR, z.s. B
3:3
6:8
60:70
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2019
17
Tenis Cibulka B TGC Kunratice
3:3
7:7
63:66
Zápis o utkání - oficiální
18
SK HAMR, z.s. B TK Sparta Praha D
6:0
12:2
71:45
Zápis o utkání - oficiální
19
Sokol Dolní Počernice z.s. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.B
0:6
1:12
36:72
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Sokol Vysočany Pála Vízner Tennis z.s.
6:0
12:0
74:43
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2019
21
TGC Kunratice TJ Sokol Vysočany
2:4
5:8
57:64
Zápis o utkání - oficiální
22
Pála Vízner Tennis z.s. Sokol Dolní Počernice z.s.
5:1
11:2
70:35
Zápis o utkání - oficiální
23
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.B SK HAMR, z.s. B
4:2
8:4
67:59
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Sparta Praha D Tenis Cibulka B
5:1
7:2
50:27
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2019
25
TK Sparta Praha D TGC Kunratice
5:1
10:3
65:43
Zápis o utkání - oficiální
26
Tenis Cibulka B TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.B
3:3
6:8
50:66
Zápis o utkání - oficiální
27
SK HAMR, z.s. B Pála Vízner Tennis z.s.
6:0
12:0
73:36
Zápis o utkání - oficiální
28
Sokol Dolní Počernice z.s. TJ Sokol Vysočany
0:6
2:12
46:74
Zápis o utkání - oficiální