Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: babytenis

64 Memoriál Z. Kocmana - babytenis skupina D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
T.J. Sokol Lety A
Tisknout
6
0
59:1
59:1
361:86
12
2
LTC Rudná
Tisknout
5
1
46:14
46:14
309:158
11
3
Tenis Dobříš
Tisknout
4
2
30:30
30:30
244:245
10
4
Tenisový klub Černošice
Tisknout
2
4
26:34
26:34
246:264
8
5
WILSON Tenis Centrum B
Tisknout
2
3
24:36
24:36
209:270
7
6
T.J. Sokol Lety B
Tisknout
1
4
17:43
17:43
184:294
6
7
SK Žalov
Tisknout
0
6
8:52
8:52
104:340
6
8
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
5.5.2018 (NT do 16.5.)
1
SK Žalov Tenis Dobříš
1:9
1:9
16:58
Zápis o utkání - oficiální
2
volný los WILSON Tenis Centrum B
0:0
 
 
 
3
T.J. Sokol Lety B T.J. Sokol Lety A
0:10
0:10
14:60
Zápis o utkání - oficiální
4
LTC Rudná Tenisový klub Černošice
6:4
6:4
49:35
Zápis o utkání - oficiální
2
12.5.2018 (NT do 23.5.)
5
Tenis Dobříš LTC Rudná
0:10
0:10
18:61
Zápis o utkání - oficiální
6
Tenisový klub Černošice T.J. Sokol Lety B
7:3
7:3
52:32
Zápis o utkání - oficiální
7
T.J. Sokol Lety A volný los
0:0
 
 
 
8
WILSON Tenis Centrum B SK Žalov
9:1
9:1
56:15
Zápis o utkání - oficiální
3
19.5.2018 (NT do 30.5.)
9
WILSON Tenis Centrum B Tenis Dobříš
4:6
4:6
40:50
Zápis o utkání - oficiální
10
SK Žalov T.J. Sokol Lety A
0:10
0:10
5:60
Zápis o utkání - oficiální
11
volný los Tenisový klub Černošice
0:0
 
 
 
12
T.J. Sokol Lety B LTC Rudná
1:9
1:9
16:55
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2018 (NT do 7.6.)
13
Tenis Dobříš T.J. Sokol Lety B
8:2
8:2
54:30
Zápis o utkání - oficiální
14
LTC Rudná volný los
0:0
 
 
 
15
Tenisový klub Černošice SK Žalov
8:2
8:2
54:23
Zápis o utkání - oficiální
16
T.J. Sokol Lety A WILSON Tenis Centrum B
10:0
10:0
61:8
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2018 (NT do 20.6.)
17
T.J. Sokol Lety A Tenis Dobříš
10:0
10:0
60:12
Zápis o utkání - oficiální
18
WILSON Tenis Centrum B Tenisový klub Černošice
6:4
6:4
47:43
Zápis o utkání - oficiální
19
SK Žalov LTC Rudná
0:10
0:10
13:61
Zápis o utkání - oficiální
20
volný los T.J. Sokol Lety B
0:0
 
 
 
6
16.6.2018 (NT do 27.6.)
21
Tenis Dobříš volný los
0:0
 
 
 
22
T.J. Sokol Lety B SK Žalov
6:4
6:4
51:32
Zápis o utkání - oficiální
23
LTC Rudná WILSON Tenis Centrum B
10:0
10:0
60:17
Zápis o utkání - oficiální
24
Tenisový klub Černošice T.J. Sokol Lety A
0:10
0:10
24:61
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2018 (NT do 1.7.)
25
Tenisový klub Černošice Tenis Dobříš
3:7
3:7
38:52
Zápis o utkání - oficiální
26
T.J. Sokol Lety A LTC Rudná
9:1
9:1
59:23
Zápis o utkání - oficiální
27
WILSON Tenis Centrum B T.J. Sokol Lety B
5:5
5:5
41:41
Zápis o utkání - oficiální
28
SK Žalov volný los
0:0