Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: babytenis

Memoriál Zdeňka Kocmana - babytenis IG

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS SLOVÁCKO z.s. A
Tisknout
7
0
40:2
40:2
248:77
14
2
Tenisový klub Vnorovy, o.s.
Tisknout
6
1
33:9
33:9
229:118
13
3
LTC Hodonín
Tisknout
5
2
25:17
25:17
183:143
12
4
TENIS SLOVÁCKO z.s. B
Tisknout
3
4
22:20
22:20
183:181
10
5
Orel jednota Uherský Brod
Tisknout
3
3
17:19
17:19
152:146
9
6
Tenisový klub Bzenec
Tisknout
2
4
13:23
13:23
122:159
8
7
NTC Kyjov
Tisknout
1
6
9:33
9:33
106:217
8
8
Slovan Hodonín
Tisknout
0
7
3:39
3:39
59:241
7
9
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
13.5.2018
1
Tenisový klub Vnorovy, o.s. LTC Hodonín
6:0
6:0
36:10
Zápis o utkání - oficiální
2
LTC Hodonín NTC Kyjov
6:0
6:0
36:7
Zápis o utkání - oficiální
3
Tenisový klub Vnorovy, o.s. NTC Kyjov
6:0
6:0
36:8
Zápis o utkání - oficiální
4
0:0
 
 
 
5
0:0
 
 
 
2
13.5.2018
6
Tenisový klub Bzenec TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1:5
1:5
19:34
Zápis o utkání - oficiální
7
TENIS SLOVÁCKO z.s. B TENIS SLOVÁCKO z.s. A
0:6
0:6
14:36
Zápis o utkání - oficiální
8
Tenisový klub Bzenec TENIS SLOVÁCKO z.s. A
0:6
0:6
6:36
Zápis o utkání - oficiální
9
0:0
 
 
 
10
Slovan Hodonín Orel jednota Uherský Brod
0:6
0:6
5:36
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5.2018
11
Slovan Hodonín Tenisový klub Bzenec
0:6
0:6
4:36
Zápis o utkání - oficiální
12
Tenisový klub Bzenec Tenisový klub Vnorovy, o.s.
2:4
2:4
21:31
Zápis o utkání - oficiální
13
Slovan Hodonín Tenisový klub Vnorovy, o.s.
1:5
1:5
8:30
Zápis o utkání - oficiální
14
0:0
 
 
 
15
0:0
 
 
 
4
20.5.2018
16
Orel jednota Uherský Brod TENIS SLOVÁCKO z.s. B
3:3
3:3
31:29
Zápis o utkání - oficiální
17
NTC Kyjov TENIS SLOVÁCKO z.s. B
2:4
2:4
23:31
Zápis o utkání - oficiální
18
Orel jednota Uherský Brod NTC Kyjov
6:0
6:0
36:4
Zápis o utkání - oficiální
19
0:0
 
 
 
20
TENIS SLOVÁCKO z.s. A LTC Hodonín
6:0
6:0
36:9
Zápis o utkání - oficiální
5
3.6.2018
21
TENIS SLOVÁCKO z.s. B Slovan Hodonín
6:0
6:0
37:12
Zápis o utkání - oficiální
22
Slovan Hodonín LTC Hodonín
0:6
0:6
10:37
Zápis o utkání - oficiální
23
TENIS SLOVÁCKO z.s. B LTC Hodonín
3:3
3:3
22:25
Zápis o utkání - oficiální
24
0:0
 
 
 
25
0:0
 
 
 
6
3.6.2018
26
TENIS SLOVÁCKO z.s. A Tenisový klub Vnorovy, o.s.
4:2
4:2
32:25
Zápis o utkání - oficiální
27
Tenisový klub Vnorovy, o.s. Orel jednota Uherský Brod
5:1
5:1
36:23
Zápis o utkání - oficiální
28
TENIS SLOVÁCKO z.s. A Orel jednota Uherský Brod
6:0
6:0
36:8
Zápis o utkání - oficiální
29
0:0
 
 
 
30
Tenisový klub Bzenec NTC Kyjov
3:3
3:3
26:24
Zápis o utkání - oficiální
7
10.6.2018
31
NTC Kyjov TENIS SLOVÁCKO z.s. A
0:6
0:6
11:36
Zápis o utkání - oficiální
32
Slovan Hodonín TENIS SLOVÁCKO z.s. A
0:6
0:6
4:36
Zápis o utkání - oficiální
33
NTC Kyjov Slovan Hodonín
4:2
4:2
29:16
Zápis o utkání - oficiální
34
0:0
 
 
 
35
0:0
 
 
 
8
10.6.2018
36
LTC Hodonín Tenisový klub Bzenec
5:1
5:1
30:14
Zápis o utkání - oficiální
37
Orel jednota Uherský Brod Tenisový klub Bzenec
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
38
LTC Hodonín Orel jednota Uherský Brod
5:1
5:1
36:18
Zápis o utkání - oficiální
39
0:0
 
 
 
40
Tenisový klub Vnorovy, o.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. B
5:1
5:1
35:16
Zápis o utkání - oficiální