Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: babytenis

BABY PZ - B Memoriál Zdeňka Kocmana

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Slavia Plzeň A
Tisknout
6
0
36:0
36:0
216:11
12
2
TK Vodní stavby Plzeň A
Tisknout
5
1
25:11
25:11
165:95
11
3
TK Škoda Plzeň B
Tisknout
4
2
26:10
26:10
173:92
10
4
Lokomotiva Plzeň B
Tisknout
3
3
17:19
17:19
130:141
9
5
TK Dýšina
Tisknout
2
4
14:22
14:22
113:153
8
6
SK SPORTCENTRUM Roudná
Tisknout
1
5
6:30
6:30
54:191
7
7
Dioss Nýřany
Tisknout
0
6
2:34
2:34
42:210
6
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.4.2017
1
SK SPORTCENTRUM Roudná Lokomotiva Plzeň B
2:4
2:4
13:26
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Dýšina volno
0:0
 
 
 
3
Dioss Nýřany TK Slavia Plzeň A
0:6
0:6
0:36
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Vodní stavby Plzeň A TK Škoda Plzeň B
4:2
4:2
32:21
Zápis o utkání - oficiální
2
07.5.2017
5
Lokomotiva Plzeň B TK Vodní stavby Plzeň A
2:4
2:4
21:28
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Škoda Plzeň B Dioss Nýřany
6:0
6:0
36:2
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Slavia Plzeň A TK Dýšina
6:0
6:0
36:0
Zápis o utkání - oficiální
8
volno SK SPORTCENTRUM Roudná
0:0
 
 
 
3
13.5.2017
9
volno Lokomotiva Plzeň B
0:0
 
 
 
10
SK SPORTCENTRUM Roudná TK Slavia Plzeň A
0:6
0:6
0:36
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Dýšina TK Škoda Plzeň B
0:6
0:6
14:37
Zápis o utkání - oficiální
12
Dioss Nýřany TK Vodní stavby Plzeň A
0:6
0:6
3:36
Zápis o utkání - oficiální
4
14.5.2017
13
Lokomotiva Plzeň B Dioss Nýřany
6:0
6:0
37:13
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Vodní stavby Plzeň A TK Dýšina
5:1
5:1
33:12
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Škoda Plzeň B SK SPORTCENTRUM Roudná
6:0
6:0
36:1
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Slavia Plzeň A volno
0:0
 
 
 
5
21.5.2017
17
TK Slavia Plzeň A Lokomotiva Plzeň B
6:0
6:0
36:4
Zápis o utkání - oficiální
18
volno TK Škoda Plzeň B
0:0
 
 
 
19
SK SPORTCENTRUM Roudná TK Vodní stavby Plzeň A
0:6
0:6
2:36
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Dýšina Dioss Nýřany
6:0
6:0
36:3
Zápis o utkání - oficiální
6
28.5.2017
21
Lokomotiva Plzeň B TK Dýšina
5:1
5:1
35:15
Zápis o utkání - oficiální
22
Dioss Nýřany SK SPORTCENTRUM Roudná
2:4
2:4
21:29
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Vodní stavby Plzeň A volno
0:0
 
 
 
24
TK Škoda Plzeň B TK Slavia Plzeň A
0:6
0:6
7:36
Zápis o utkání - oficiální
7
11.6.2017
25
TK Škoda Plzeň B Lokomotiva Plzeň B
6:0
6:0
36:7
Zápis o utkání - oficiální
26
TK Slavia Plzeň A TK Vodní stavby Plzeň A
6:0
6:0
36:0
Zápis o utkání - oficiální
27
volno Dioss Nýřany
0:0
 
 
 
28
SK SPORTCENTRUM Roudná TK Dýšina
0:6
0:6
9:36
Zápis o utkání - oficiální