Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: babytenis

Memoriál Zdeňka Kocmana - babytenis IG

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS SLOVÁCKO z.s. A
Tisknout
5
1
26:10
26:10
175:87
11
2
Tenisový klub Bzenec
Tisknout
3
3
19:17
19:17
142:133
9
3
TENIS SLOVÁCKO z.s. B
Tisknout
3
2
23:13
22:14
149:119
8
4
TC BORS CLUB-STK Břeclav B
Tisknout
4
0
21:15
21:15
148:112
8
5
SK Uherský Brod
Tisknout
3
2
18:18
19:17
146:137
8
6
Orel jednota Uherský Brod
Tisknout
1
5
10:26
10:26
100:173
7
7
Slovan Hodonín
Tisknout
0
6
9:27
9:27
90:189
6
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
9
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
14.5.2017
1
TENIS SLOVÁCKO z.s. A Tenisový klub Bzenec
4:2
4:2
28:20
Zápis o utkání - oficiální
2
Tenisový klub Bzenec Slovan Hodonín
4:2
4:2
29:16
Zápis o utkání - oficiální
3
TENIS SLOVÁCKO z.s. A Slovan Hodonín
5:1
5:1
33:9
Zápis o utkání - oficiální
4
0:0
 
 
 
5
volno volno
0:0
 
 
 
2
14.5.2017
6
TC BORS CLUB-STK Břeclav B TENIS SLOVÁCKO z.s. B
3:3
3:3
25:25
Zápis o utkání - oficiální
7
TENIS SLOVÁCKO z.s. B Orel jednota Uherský Brod
6:0
6:0
36:5
Zápis o utkání - oficiální
8
TC BORS CLUB-STK Břeclav B Orel jednota Uherský Brod
3:3
3:3
24:19
Zápis o utkání - oficiální
9
0:0
 
 
 
10
0:0
 
 
 
3
21.5.2017
11
SK Uherský Brod TENIS SLOVÁCKO z.s. A
1:5
1:5
14:33
Zápis o utkání - oficiální
12
SK Uherský Brod TC BORS CLUB-STK Břeclav B
3:3
3:3
19:19
Zápis o utkání - oficiální
13
TC BORS CLUB-STK Břeclav B TENIS SLOVÁCKO z.s. A
4:2
4:2
24:19
Zápis o utkání - oficiální
14
0:0
 
 
 
15
0:0
 
 
 
4
21.5.2017
16
Orel jednota Uherský Brod Tenisový klub Bzenec
1:5
1:5
16:30
Zápis o utkání - oficiální
17
volno volno
0:0
 
 
 
18
TENIS SLOVÁCKO z.s. B Slovan Hodonín
5:1
5:1
32:17
Zápis o utkání - oficiální
19
0:0
 
 
 
20
0:0
 
 
 
5
4.6.2017
21
TENIS SLOVÁCKO z.s. B SK Uherský Brod
6:0
5:1
31:14
Zápis o utkání - oficiální
22
TENIS SLOVÁCKO z.s. B Tenisový klub Bzenec
3:3
3:3
21:22
Zápis o utkání - oficiální
23
SK Uherský Brod Tenisový klub Bzenec
3:3
3:3
28:25
Zápis o utkání - oficiální
24
0:0
 
 
 
25
0:0
 
 
 
6
4.6.2017
26
Orel jednota Uherský Brod TENIS SLOVÁCKO z.s. A
2:4
2:4
16:26
Zápis o utkání - oficiální
27
volno volno
0:0
 
 
 
28
TC BORS CLUB-STK Břeclav B Slovan Hodonín
4:2
4:2
32:14
Zápis o utkání - oficiální
29
0:0
 
 
 
30
0:0
 
 
 
7
11.6.2017
31
Slovan Hodonín Orel jednota Uherský Brod
3:3
3:3
23:26
Zápis o utkání - oficiální
32
SK Uherský Brod Orel jednota Uherský Brod
5:1
5:1
34:18
Zápis o utkání - oficiální
33
Slovan Hodonín SK Uherský Brod
0:6
0:6
11:37
Zápis o utkání - oficiální
34
0:0
 
 
 
35
volno volno
0:0
 
 
 
8
11.6.2017
36
Tenisový klub Bzenec TC BORS CLUB-STK Břeclav B
2:4
2:4
16:24
Zápis o utkání - oficiální
37
volno volno
0:0
 
 
 
38
volno volno
0:0
 
 
 
39
TENIS SLOVÁCKO z.s. A TENIS SLOVÁCKO z.s. B
6:0
6:0
36:4
Zápis o utkání - oficiální
40
0:0