Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: babytenis

54. Baby tenis-přípravka E-Memoriál Zdeňka Kocmana

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Modřany 2005
Tisknout
6
0
35:1
71:3
438:213
12
2
TJ Tatran Střešovice
Tisknout
5
1
30:6
60:14
411:269
11
3
TK Konstruktiva, z.s.
Tisknout
4
2
23:13
47:28
370:295
10
4
SK Meteor Praha B
Tisknout
3
3
15:21
33:50
315:381
9
5
Orel jednota Praha-Balkán B
Tisknout
2
4
10:26
24:53
279:368
8
6
SK Satalice B
Tisknout
1
5
10:26
27:57
296:394
7
7
TK Sparta Praha D
Tisknout
0
6
3:33
10:67
232:421
6
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.4.2017
1
SK Meteor Praha B TJ Tatran Střešovice
0:6
0:12
36:72
Zápis o utkání - oficiální
2
Orel jednota Praha-Balkán B SK Satalice B
3:3
8:7
60:59
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Konstruktiva, z.s. LTC Modřany 2005
0:6
1:12
50:74
Zápis o utkání - oficiální
4
volno TK Sparta Praha D
0:0
 
 
 
2
7.5.2017
5
TJ Tatran Střešovice volno
0:0
 
 
 
6
TK Sparta Praha D TK Konstruktiva, z.s.
0:6
0:12
29:72
Zápis o utkání - oficiální
7
LTC Modřany 2005 Orel jednota Praha-Balkán B
6:0
12:0
73:30
Zápis o utkání - oficiální
8
SK Satalice B SK Meteor Praha B
2:4
8:9
63:62
Zápis o utkání - oficiální
3
21.5.2017
9
SK Satalice B TJ Tatran Střešovice
0:6
1:12
38:73
Zápis o utkání - oficiální
10
SK Meteor Praha B LTC Modřany 2005
0:6
0:12
27:72
Zápis o utkání - oficiální
11
Orel jednota Praha-Balkán B TK Sparta Praha D
4:2
8:4
60:42
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Konstruktiva, z.s. volno
0:0
 
 
 
4
28.5.2017
13
TJ Tatran Střešovice TK Konstruktiva, z.s.
5:1
10:2
72:48
Zápis o utkání - oficiální
14
volno Orel jednota Praha-Balkán B
0:0
 
 
 
15
TK Sparta Praha D SK Meteor Praha B
0:6
2:12
52:75
Zápis o utkání - oficiální
16
LTC Modřany 2005 SK Satalice B
6:0
12:0
73:32
Zápis o utkání - oficiální
5
11.6.2017
17
LTC Modřany 2005 TJ Tatran Střešovice
5:1
11:2
74:49
Zápis o utkání - oficiální
18
SK Satalice B TK Sparta Praha D
5:1
11:4
70:52
Zápis o utkání - oficiální
19
SK Meteor Praha B volno
0:0
 
 
 
20
Orel jednota Praha-Balkán B TK Konstruktiva, z.s.
1:5
3:9
34:58
Zápis o utkání - oficiální
6
18.6.2017
21
TJ Tatran Střešovice Orel jednota Praha-Balkán B
6:0
12:0
73:41
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Konstruktiva, z.s. SK Meteor Praha B
5:1
11:3
68:52
Zápis o utkání - oficiální
23
volno SK Satalice B
0:0
 
 
 
24
TK Sparta Praha D LTC Modřany 2005
0:6
0:12
25:72
Zápis o utkání - oficiální
7
25.6.2017
25
TK Sparta Praha D TJ Tatran Střešovice
0:6
0:12
32:72
Zápis o utkání - oficiální
26
LTC Modřany 2005 volno
0:0
 
 
 
27
SK Satalice B TK Konstruktiva, z.s.
0:6
0:12
34:74
Zápis o utkání - oficiální
28
SK Meteor Praha B Orel jednota Praha-Balkán B
4:2
9:5
63:54
Zápis o utkání - oficiální